ponedeljak, 13. novembar 2017.  14:44h
Pročitano 520 puta

Rukometašice igrale nerešeno, košarkaši izgubili

Rukometašice „Topličanina“ igrale su nerešeno 25:25 (poluvreme 13 : 14) sa ekipom ŽRK „Žitorađa“ u derbi susretu prvog dela prvenstva Prve rukometne ženske lige Istok.

ŽRK "Topličanin" - ŽRK "Žitorađa" ŽRK "Topličanin" - ŽRK "Žitorađa" ljubiša mitić

Time su i jedna i druga ekipa zadržale šanse za sam vrh tabele i imaju po 13 bodova.

U neizvesnoj utakmici i jedna i druga ekipa imale su svoje prilike za pobedu, ali se stiče utisak da su gošće za nijansu bile bolje, mada su Prokupčanke u poslednjem minutu propustile napad za pobedu.

Košarkaši izgubili u Vranju

Košarkaši "Prokuplja" poraženi su u Vranju u susretu sa ekipom "Jugbasket" rezultatom 78:72 (20:22, 11:18, 31:17, 16:15) u okviru 7. kola Prve regionalne lige Istok.

Nakon sedam kola "Prokuplje" ima skor od pet pobeda i dva poraza i zauzima treće mesto na tabeli, iza prvoplasiranog Rtnja i drugoplasirane ekipe Radnik iz Surdulice.

U narednom kolu košarkaši "Prokuplja" na svom parketu dočekuju Sokobanju.

Autor:  LJ. M.