subota, 26. avgust 2017.  18:53h
Pročitano 612 puta

Topličanin rutinski do tri boda

Po teškom i sparnom vremenu, fudbaleri Topličanina rutinski su u okviru II kola Zone “Zapad” savladali ekipu “Poljoprivrednik” iz Počekovine rezultatom 2 : 0, poluvreme 1 : 0.

OFK Topličanin - FK Poljoprivrednik OFK Topličanin - FK Poljoprivrednik ljubiša mitić

U utakmici koja se tokom većeg dela igrala na polovini gostiju, u listu strelaca upisali su se Dejan Lazarević u petom i Nemanja Stojanović u 75 minutu.

Topličanin je već u prvim minutima uspeo da povede, tokom većeg dela su napadali a jedinu šansu za goste i jedinu pravu na utakmici imao je centarfor gostujuće ekipe pred kraj prvog dela, kada je sa 16 metara odličnim lob udarcem pogodio prečku a lopta se nakon toga odbila u ruke već savladanog Gligovića.

U nastavku nezanimljiva igra, Topličanin je napadao, šutirao ali nedovoljno precizno.

U 75 minutu tačku na ovaj susret stavlja Nemanja Stojanović za konačnih 2 : 0.

Treba napomenuti i da su gosti od sredine drugog poluvremena igrali sa 10 igrača, jer se jedan igrač povredio a na klupi nisu imali rezervne igrače.

Topličanin u sledećem kolu gostuje u Rakitovo, gde ih čeka ekipa „Lugomir“.

Autor:  LJ. M.